Hakkımızda
CSY Global Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş’nin kuruluş hikayesi 1966 da Kütahya’ da başladı. Yıllar geçtikçe çalışma alanlarımız ve bu yolculuğa bizimle devam eden, her geçen yıl artarak büyüyen, alanlarında profesyonel ekibimizle bugüne kadar geldik. ARGE çalışmalarımız doğrultusunda hizmet kalitemizi %100 performansla sürdürebilmek için; Çamaltı Çiftliği, Yumurta Borsası ve CSY Lojistik markalarımızın kuruluşlarını gerçekleştirerek büyümeye devam ettik. Çamaltı Çiftliğiyle Türkiye’nin her ilinde şubeleri bulunan büyük marketlerin( A 101) reyonlarına Uluslararası Sağlık Örgütü tarafından onaylı ISO 22000, Gıda Üretim Sertifikası, HACCP sertifikalı ürünlerimizle sofralarınıza sağlıkla ve güvenle her gün misafir oluyoruz. Yumurta Borsası; Türkiye’nin yumurta platformunu elinde tutan, network marketingde Online yumurta satışı sunan girişimci, yenilikçi fikirleriyle gün geçtikçe daha kaliteli hizmet sunan sektöründe lider bir firma oldu. Sadece gıda üretimi değil aynı zamanda ürünlerimizin güvenle yolculuk etmesi için hem kendi bünyemizde hem de diğer firmalara CSY Lojistik markamızla Türkiye’nin her köşesine güvenli lojistik hizmeti sunmaktayız. Üretim, Marketing ve Lojistik ekibimizde çalışan ve bugünlere gelmemizde emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

Misyonumuz
CSY Global Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş olarak yarım asırlık köklü, bilgi ve deneyimimizle çağımızın teknolojisinin ışığında, markalarımızın faaliyet alanlarına ilişkin sektörel gelişmeleri yakından takip ederek, dinamik ve araştırmacı ekip arkadaşlarımızla, müşteri sağlık ve memnuniyetini asıl amaç edinerek, müşterilerimize daima yenilikçi, teknolojik, hızlı ve sağlıklı koşullarla, kaliteden asla ödün vermeden, gıda üretiminden, lojistiğe işin her aşamasında A+ kalite hizmet vermektir.

Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde markalarımızın prensipleri doğrultusunda en iyi ürünleri ve en iyi hizmeti müşterilerimiz ile buluşturarak; ortak değerlerimize, yönetim ve işletme ilkelerimize dayanan ileri teknoloji sistemler ve tesisler ile uluslararası piyasalarda, üstün hizmetle bir dünya markası olmaktır.