KONTEYNER TERMİNALİ

655.000 m2 üzerine kurulu Gemport Konteyner Terminali; konteyner yükleme, boşaltma, yer değiştirme, depolama ve antrepo hizmetleri vermektedir.Gemport 600.000 TEU mevcut kapasitesi ve korumalı alanda bulunan 256 adet soğutucu konteyner prizleri ile aralıksız hizmet sağlamaktadır.

2007 yılından beri Gemport, Post-Panamax gemilere hizmet vermektedir.

GENEL KARGO & PROJE KARGO HİZMETLERİ

Özel olarak ayrılmış limanıyla Gemport, müşterilerine yıllık 1.000.000 tona kadar çelik rulo, mermer, seramik, kereste, demir ve çelik ürünler gibi farklı yük tipleri için hizmet vermektedir.

Gemport özel ekimanlarıyla büyük ölçekli proje yüklerini de elleçleyebilmektedir.

RO-RO TERMİNALİ

Gemport, Ro-Ro gemilerine sağladığı hızlı ve yüksek kaliteli hizmet ile iç bölgelerdeki otomotiv devleri için tüm dünyaya açılan bir kapı görevi yapmaktadır.

Gemport, gümrüklü alanda bulunan çok katlı otoparkıyla araç elleçlemede birinci sınıf terminal özelliği taşımaktadır.

DEPOLAMA HİZMETLERİ

Gemport, 6.000 m2 kapalı gümrüklü antrepo ve 5.500 m2 kapalı geçici depolama alanı olmak üzere toplamda 11.500m2’lik depolama alanıyla ithalat ve ihracat firmalarına hizmet vermektedir.

PİLOTAJ VE RÖMORKAJ HİZMETLERİ

Gemport, 1996’dan beri deneyimli ve kalifiye kadrosuyla Gemlik Körfezi ve Mudanya bölgesine uğrak yapan 500 brüt tonun üzerindeki bütün yabancı bayraklı gemilere ve 1000 brüt tonun üzerindeki bütün Türk bayraklı gemilere pilotaj ve römorkaj hizmetisağlamaktadır..Objektif ve güvenlik temelli hizmetler  yılın 365 günü, 7/24 devam etmektedir.

OPERASYONLARIMIZ